Aktualności

Aktualności
Gostyński lider

Firma „Medij” z Gostynia zajęła pierwsze miejsce, w kategorii od 51 do 250 pracowników, w regionalnym etapie XIV ogólnopolskiego konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.
Celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i ochrony pracy. Wręczanie nagród odbyło się 17 października na terenie Międzynarodowych Targów w Poznaniu. Pracodawcy byli oceniani w trzech kategoriach, zatrudniający do 50 osób, od 51 do 250, oraz powyżej 250 pracowników. Zarząd firmy „Medij” nie krył zadowolenia ze zwycięstwa.
- Cieszymy się. To wskazuje na to, że jesteśmy pracodawcą, który stwarza bezpieczne warunki do pracy, w których wszystkie normy BHP i bezpieczeństwa są dostosowane do norm obowiązujących i są one spełniane – powiedział menedżer „Medij”.
Wśród 15 wyróżnionych wielkopolskich przedsiębiorców, znalazły się gostyńskie „WIX-Filtron”, przedsiębiorstwo „Barbara Kaczmarek”, oraz „Ardagh Glass”.Innowacyjna technologia czyszczenia suchym lodem
Utrzymanie czystości maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz całych linii
technologicznych jest koniecznością, a przerwy w produkcji na czas dokonywaniamycia powodują straty…więcej  

Certyfikaty i wyróżnienia
ISO 9001:2000
Z zakresu świadczenia kompleksowych usług:
Utrzymania czystości obiektów, prania i wynajem odzieży, sprzątania terenów zielonych, żywienia zbiorowegoGwarant Czystości i Higieny
Z zakresu: świadczenia usług utrzymania czystościWielkopolska Jakość
Certyfikat Europejskiego Systemu Jakości